EMGLARE TECHNOLOGIES, S.R.O.
Tvorba kreativních softwarových řešení
Již více než 10 let spolupracujeme s klienty z nejrůznejších průmyslových oblastí a tvoříme pro ně unikátní řešení tvořené na míru.
Vize

Naší vizí je přinášet dlouhodobé benefity zákazníkům, kteří s námi spolupracují a neustále pomáhat zlepšovat jejich produkty a služby.

Mise

Naším hlavním firemním cílem je přetvářet sny a nápady našich klientů do reality.

10
počet let na trhu
145
počet dokončených projektů
400
počet probděných nocí
236000
počet řádků kódů
NÁŠ TÝM
Pracujeme s tými nejlepšími

Zakladatel společnosti Emglare, která úspešně podniká na IT trhu více než 10 let.

Ing. Jiří Pastor
Programátor/Projektant

V oboru pracuje již více jak 5 let a má za sebou desítky úspešných projektů.

Ing. Nikol Pastorová
Marketing/Web design

UI/UX & 3D designer

Adam Moučka
UI/UX & 3D designer

Pavla vystudovala grafický design na Střední umělecké škole. Během čtyř let studia spolupracovala a získávala zkušenosti od velmi ceněných grafiků.

Pavla Pospíšilová
Grafická designérka

Nikola je pro mě profesionálka srdcařka. Nikdy nepřijme zadání „jen tak“, vždy pro ni musí být pochopitelné i z pohledu příběhu a obsahu, který skvěle dokáže podtrhnout čistou grafikou. Ke své práci přistupuje s velkým citem a smyslem pro detail. A to vše vždy v přesném termínu a cenové hladině, jak v úvodu slíbila. Obzvlášť v IT službách si takového přístupu obzvlášť vážím a vřele ji doporučuji.

Eva Čejková Vašková

zakladatelka ŽENY s.r.o.

Spolupráce s firmou Emglare a Nikol Pastorovou trvá již 2 roky. Společně za sebou máme realizaci několika webových stránek a musím říct, že spolupráce funguje perfektně. Nikol je spolehlivá, technicky velmi zdatná a dodržuje termíny. Což je pro mě velice důležité.

Marcela Šmídová

GaEnergo

Ďakujem pani Pastorovej za profesionálny prístup a promptnú komunikáciu, vďaka ktorej boli všetky moje požiadavky rýchlo zapracované a zároveň som dostala množstvo odporúčaní, ktorými vylepšila moju stránku tak, aby vyhovovala môjmu business zameraniu. Prajem veľa ďalších spokojných klientov.

Zuzana Stehlíková

Seapoint

Nikol Pastorovú som oslovila pred pár rokmi, po tom čo som bola zúfala z admistrátora nášej firemnej webovej stránky. Nikol nám vytvorila kompletne nové webové stránky, navrhla efektívnu štruktúru, vhodnú farebnú škálu podľa našich požiadaviek a viacero funkcií o ktorých sme ani netušili. Bola som veľmi milo prekvapená kvalitou služieb a podpory, ktorú nám Nikol poskytla. Komunikácia s ňou bola od začiatku bezproblémová, reagovala rýchlo, dohodnutý objem práce bol vždy dodaný načas. Nikol si vypočula naše požiadavky, prispela vlastnými nápadmi a vždy bola dostupná ak sme mali akýkoľvek problém, ktorý sme nevedeli vyriešiť sami. Nikol je zodpovedná, profesionál vo svojej oblasti a okrem toho veľmi milá a sympatická osôbka. Spolupracujeme dodnes a som vďačná, že sa ňu môžem spoľahnúť. Spoluprácu s ňou vrelo odporúčam a prajem jej veľa spokojných klientov.

Barbora Hastíková

Angličtina v Skalici

Spolupráca s firmou Emglare na mojich webových stránkach sa dá opísať pár slovami. Ochota, kreatívnosť a vysoká pofesionalita. Fa. Emglare odporúčam každému, kto hľadá kvalitný produkt za primeranú cenu.

Karol Cemper

Finesa Studio

S Nikol jsme spolu tvořily moje webové stránky. Je velmi ochotná, vstřícná a velmi trpělivá. V tom, jak web bude vypadat jsem neměla jasno, ale Nikol mi zkušeně poradila.

Zuzana Nowaková Balcárková

Momara